Formula 1 sezóna odvolána z první grand prix, která se bude konat v Austrálii kvůli koronaviru. Po třech měsících se sezóna přeložila a první dvě velké ceny se konaly v Rakousku. První závod ovládl Fin Valtteri Bottas. Charles Leclerc skončil na druhém místě na stupních vítězů. Oba závody se v Rakousku konaly za zavřenými dveřmi bez diváků. Kanály živého vysílání F1 potvrdily, že SKY Sports drží vysílací práva ve Velké Británii a Movistar F1 vysílá závod ve Španělsku.

Lewis Hamilton se skvěle vrátil na (Velkou cenu Štýrska), po vítězství v závodě Hamilton vede pořadí jezdců s 63 body. Další vypsaná grand prix se koná ve Velké Británii na okruhu Silverstone. Sergio Perez možná tuto neděli nebude k vidění v akci poté, co jeho test vyšel pozitivně na covid-19.

Lewis Hamilton vyhrál britskou grand prix mimořádným výkonem, za ním skončil druhý v závodě jezdec Red Bullu Max Verstappen a třetí místo obsadil jezdec Ferrari F1 (Charles Leclerc). Hamilton nyní vede bodování jezdců s náskokem 30 bodů před Bottasem a Verstappenem. Kanály pro streamování portugalské grand prix F1 potvrdily Sky Sports F1 stream na mobilu ve Velké Británii a Irsku.

CCTV

Ve výše uvedené tabulce můžete vidět kanály, které vlastní práva na přenosy velkých cen formule 1. Všechny údaje získané z důvěryhodných zdrojů o televizních kanálech, které mají práva na F1. Vysílání kanálů formule se po zařazení nové velké ceny do kalendáře rozšířilo do mnoha zemí.

Čas volných tréninků vyhlášených pro závod podle zdrojů začaly volné tréninky britské grand prix v (11:00) BST do 12:30 BST. Kvalifikační trénink závodu se koná v sobotu a začal v (15:00) BST v přímém přenosu na SkySports F1. Velká cena Velké Británie odstartuje v neděli 2. srpna 2020 v 15:00 hodin našeho času. Channel 4 je jediným kanálem, který drží práva na bezplatné vysílání závodů Formule 1 ve Velké Británii.