Formula 1 szezon lefújva az első nagydíjról, amelyet Ausztráliában tartanak a Corona-vírus miatt. Miután 3 hónapos időszak, a szezon átütemezése és az első két nagydíj film Ausztriában. Az első futamot a finn Valtteri Bottas uralta. Charles Leclerc a második helyen végzett a dobogón. Mindkét futamot zárt ajtók mögött tartották közönség nélkül Ausztriában. F1 élő stream csatornák megerősítette SKY Sports tartják közvetítési jogok az Egyesült Királyságban és Movistar F1 telecast futam Spanyolországban.

Lewis Hamilton nagy visszatérés (stájer nagydíj), miután megnyerte a futamot Hamilton vezeti vezető pilóta áll 63 pont. A következő nagydíjat meghirdették és az Egyesült Királyságban, a silverstone-i pályán rendezik meg. Sergio Perez lehet, hogy ezen a vasárnapon nem lesz versenyben, miután a tesztje pozitív lett a covid-19-re.

Lewis Hamilton rendkívüli teljesítménnyel nyerte meg a Brit Nagydíjat, mögötte a Red Bull pilótája, Max Verstappen végzett a második helyen, a harmadik helyet pedig a Ferrari F1 pilótája (Charles Leclerc) szerezte meg. Hamilton immár 30 pontos előnnyel vezeti a pilóták ponttáblázatát Bottas és Verstappen előtt. F1 portugál nagydíj stream csatornák megerősítették a Sky Sports F1 stream mobilon az Egyesült Királyságban és Írországban.

CCTV

A fenti táblázatban látható, hogy mely csatornák rendelkeznek a formula 1 nagydíj közvetítési jogaival. Minden részletet megbízható forrásokból gyűjtöttünk össze az F1 közvetítési jogaival rendelkező tv-csatornákról. Formula csatornák műsorszórás nőtt számos országban, miután az új nagydíj szerepel a naptárban.

A szabadedzés ideje bejelentette a versenyen a források szerint, Brit nagydíj szabadedzés kezdett (11:00 AM) BST 12:30 PM BST. A szombaton megrendezésre kerülő futam kvalifikációs ülése (15:00 PM) BST-kor kezdődött, élőben a SkySports F1 csatornán. A brit nagydíj 2020. augusztus 2-án, vasárnap 15:00 órakor (BST) kezdődik. A Channel 4 az egyetlen csatorna, amely a Forma-1-es futamok ingyenes közvetítési jogával rendelkezik az Egyesült Királyságban.